Japoński Cosmolifting (Sorensensistem™)

 

Japoński, odmładzający masaż tzw. naturalny botoks stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

To intensywny zabieg manualny o silnym działaniu liftingującym wykonywany przy uży­ciu ekologicznych i natu­ral­nych kosmetyków. Japoń­ski Cosmo­Li­fting daje natych­mia­stowe efekty odmłodzenia poprzez masaż mię­śni oraz sty­mu­la­cję 21 tra­dy­cyj­nych punk­tów akupresury twarzy w połą­cze­niu z liftin­giem oraz dre­na­żem lim­fa­tycz­nym. To niechirurgiczna i nieinwazyjna alternatywa dla zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Zabieg podnosi i wzmacnia strukturę mięśni, poprawia owal twarzy, pobu­dza głęb­sze war­stwy naskórka do regeneracji, usuwa tok­syny, toni­zuje i ujędr­nia skórę, spłyca zmarszczki mimiczne i głębo­kie, pomaga eli­mi­no­wać prze­bar­wie­nia i trądzik, likwi­duje obrzę­ki oraz rozświe­tla­ i odświe­ża­ cerę.

Zabieg pole­cany jest kobie­tom i męż­czy­znom w każ­dym wieku - dosko­nale zapo­bie­ga utra­cie kolagenu i powsta­wa­niu drob­nych zmarsz­czek oraz zmniej­sza efekty sta­rze­nia się skóry doj­rza­łej.

Japoński Cosmolifting korzyści:  

- odmłodzenia twarzy poprzez spłycenie zmarszczek

- tonizacja i odświeżenie skóry twarzy,

- wzrost jędrności skóry i napięcia mięśni

- poprawa owalu twarzy

- rozświetlenie i polepszenie kolorytu cery, 

- eliminacja przebarwień pozapalnych i potrądzikowych,

- eliminacja toksyn;

W celu zmaksymalizowania efektu liftingującego zaleca się wykonać 8-12 zabiegów, jednak zależy to od stanu skóry i może być potrzebna dodatkowa seria. W celu utrzymania wypracowanych efektów zaleca się wykonywanie regularnych zabiegów podtrzymujących. Seria zabiegów daje wyraźne i długotrwałe efekty porównywalne efektów operacji plastycznej.

Czas trwania zabiegu: ok. 50-90 minut (w zależności od wersji)

Więcej o metodzie:

Metoda Sorensensistem™ to system terapeutyczny opracowany i opatentowany przez Dunkę Lone Sorensen, światowej sławy refleksologa. Jej zaawansowana nero-odruchowa terapia, zwana
neuro-refleksologią powstała na podstawie ponad 30 lat badań i praktyki zawodowej. Jedną z podstawowych technik jej metody jest refleksologia twarzy, w tym japoński lifting  będący terapią upiększającą. Refleksologia twarzy opiera się na wiedzy z zakresu neurofizjologii, tradycyjnej medycyny dalekowschodniej oraz masażu Indian z Argentyny.