Rytuały przywracają harmonię, równowagę i dobre samopoczucie. Połączenie masażu ,aromaterapii z innymi zabiegami  pozwoli na odprężenie i relaks. Zapraszamy do ucieczki od pośpiechu i stresu.Nasze kosmetyki oparte są o  najwyższej jakość składniki pochodzące z  upraw ekologicznych,dzięki czemu są bardzo bezpiecznie i dobrze   tolerowane przez skórę.

 
Rytuał Cenote 2h 15min | 650pln

aromatyczny peeling całego  ciała, sygnowany masaż Cenote całego ciała  oraz  zabieg na twarz dobrany do potrzeb skóry


Rytuał odprężenia 2h 30min | 720pln

wybrany zabieg na ciało, zabieg ma twarz dobrany doi potrzeb skóry oraz odżywczy zabieg na stopy lub dłonie


Rytuał luksusowy 2h 30min | 960-1110pln

wybrany zabieg na ciało,zabieg na twarz dobrany do potrzeb skóry, manicure spa/manicure shellac oraz pedicure spa/pedicure shellac


Rytuał dla dwojga 2h | 1300pln

owocowy peeling całego ciała, sygnowany masaż całego ciała  z masażem głowy i masażem twarzy , zabieg na twarz  dla dwojga , zabieg na stopy (zabieg odbywa się w podwójnym pokoju z sauną)


Rytuał dla niego 2h | 600pln

oczyszczająco-pielęgnacyjny zabieg na twarz, masaż pleców i ramion do wyboru (masaż klasyczny lub bambusami) pedicure klasyczny


Rytuał odnowy 1h 30min | 350pln

terapeutyczny masaż pleców-ramion, regeneracyjny masaż twarzy-szyi-dekoltu, relaksacyjny zabieg na stopy lub dłonie

 

ZABIEGI NA CIAŁO

Poprawiają kondycję skóry, pozostawiając ją aksamitnie gładką i odżywioną.Zabiegi na Ciało mają za zadanie  pielęgnować nasze ciało i służyć w ” utrzymywaniu urody”. Ich różnorodność umożliwia dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb, stylu życia. 

 

Younglory 90min | 350pln - (peeling całego ciała, masaż bambusem, maska)

 Zabieg korzystna z drogocennego działania czerwonych owoców. Przywraca młody i promienny wygląd skóry. Wygładza ciało pozostawiając je jedwabiście gładkim. Peeling całego ciała zawierający drobinki żurawiny, oliwy i bambusa wygładza skórę i przywraca koloryt. Masaż bambusem rozluźnia mięśnie, uwalnia od napięć, relaksuje. Maska poprawia poziom nawilżenia oraz wykazuje silne działanie zapobiegające starzeniu się skóry.


Nutrideal 90min | 350pln - (peeling całego ciała, ciepły masaż całego ciała, maska)

 Dzięki bogactwu naturalnych olejów i dobroczynnej mocy składników aktywnych, zapewnia skórze odżywienie i regenerację. Ten aromaterapeutyczny rytuał wykorzystuje kojące działanie zapachu pomarańczy i czekolady. Składa się z 3 kroków: solnego peelingu całego ciała, relaksującego, ciepłego masażu całego ciała oraz botanicznej, odżywczej maski.


Ceonte Body Treatment 90min | 350pln - (peeling całego ciała, masaż Sygnowany, masło shea)

 Zabieg ma działanie głęboko relaksujący. Peeling całego ciała wygładza i oczyszcza skórę. Masaż sygnowany całego ciała stanowi połączenie technik relaksacyjnych i klasycznych, doskonale odpręża. Jego częścią jest masaż głowy i twarzy. Masło shea regeneruje o odżywia skórę.