COSMOLIFITING - niechirurgiczny  lifting twarzy patrz w zakładce (COSMOLIFTING)

 

ŚWIECOWANIE USZU

Świecowanie uszu, inaczej konchowanie uszu, to popularny zabieg medycyny alternatywnej, którego celem jest usunięcie zanieczyszczeń z ucha, a także wyleczenie niektórych schorzeń.
Świecowanie uszu można wykonać nie tylko w przypadku nadmiaru woskowiny w uszach. Medycyna alternatywna zaleca świecowanie uszu także w przebiegu różnych schorzeń uszu, gardła, nosa. Polecane jest np. w przebiegu zapalenia zatok czy przeziębienia. Ponadto na świecowanie uszu mogą się zdecydować osoby zmagające się z szumami w uszach różnego pochodzenia, a nawet niedosłuchem. Również bóle i zawroty głowy, migreny i zespół przewlekłego zmęczenia są wskazaniem do konchowania uszu.

        

BAŃKI PRÓŻNOWE

Stawianie baniek to znana od czasów starożytności metoda lecznicza, zaliczana obecnie do medycyny alternatywnej. Stosuje się ją w terapii domowej bólowej. To bezpieczne rozwiązanie i skuteczne rozwiązanie 
Stawianie baniek to proces porównywany do akupresury i akupunktury. Ich lecznicze działanie wyjaśnia się pobudzaniem skóry i nerwów czuciowych. Ma to stymulować ogólną odpowiedź immunologiczną, poprawiać regulację procesów zachodzących w organizmie, w tym krążenia krwi, i zmniejszać napięcie mięśniowe. Idealnie sprawdzi się dla osób z bólami mięśni, dla sportowców oraz przy chronicznym zmęczeniu.